Goldygger

Ile zarabia się na OnlyFans?

OnlyFans to platforma internetowa i aplikacja stworzona w 2016 roku, w której ludzie mogą płacić za treści (zdjęcia i filmy, transmisje na żywo) poprzez miesięczne członkostwo. Treści są tworzone głównie przez YouTuberów, trenerów fitness, modelki, twórców treści, osoby publiczne, aby zarabiać na swoim zawodzie.

Opisywanie rekordów zarobków na OnlyFans jest ryzykowne, bo pierwsze miejsce bardzo szybko może się zmienić. Obecnie najlepiej zarabiającą osobą na OnlyFans jest Blac Chyna. Gwiazda reality show, przedsiębiorca i modelka Angelina Renee White zawodowo nazywała się Blac Chyna. Dziś jest najlepiej zarabiającą na OnlyFans z około dwudziestoma milionami dolarów miesięcznie. Kiedy dołączyła do tej platformy, jej cena subskrypcji była zbyt wysoka, ale teraz możesz subskrybować w przystępnej cenie. Zamieściła na swoim profilu mniej niż 150 zdjęć, które są dostępne tylko dla jej subskrybentów.

Ranking najlepiej zarabiających na platformie OnlyFans

Skąd więc takie liczby? Otóż w dobie internetu, gdzie każdy użytkownik pragnie zobaczyć jak najwięcej natrafia się na serwis OnlyFans, które daje możliwość udostępniania treści erotycznych. Im większa uwaga, tym większy zarobek. Między innymi dlatego można spotkać tam takie persony jak Cardi B czy Mia Khalifa. Kluczem sukcesu OnlyFans jest to, że można robić tam rzeczy, których nie można robić na innych portalach społecznościowych.

Mimo złego wydźwięku jakie OnlyFans posiada przez zmieszanie z branżą erotyczną to jednak cieszy się ogromną popularnością i na dodatek nie stoi w świetle krytyki, a wręcz przeciwnie jest bardzo ceniony przez swoje wolnościowe podejście.

OnlyFans nie będać rewolucją na rynku, bo nie wprowadza niczego nowego, to i tak solidnie na nim miesza. Ciekawym przykładem jest Twitch, czyli platforma kojarzona z transmisjami z gier. Serwis ostatnio przeżywa najazd streamerek, które odsłaniają swoje wdzięki, pluskając się przy tym w basenie. Chodzi o to, aby ominąć regulamin. Popularność takich nagrań jest na tyle duża, że właściciele portalu ugięli się i stworzyli specjalną kategorię, gdzie widoczne są wodne nagrania.

W maju 2019 roku firma OnlyFans wprowadziła nowy proces weryfikacji konta, w ramach którego twórca musi teraz dostarczyć „selfie” wraz ze swoim identyfikatorem na obrazie, aby potwierdzić swoją tożsamość. Jednak z naszych badań i badań przeprowadzonych przez BBC wynika, że ​​nieletni użytkownicy używali identyfikatorów innych osób i utworzyli konto bez problemu – co sugeruje, że weryfikacja wieku nie jest wystarczająco solidna.

W oświadczeniu dla BBC OnlyFans powiedział: „Stale sprawdzamy nasze systemy, aby upewnić się, że są jak najbardziej niezawodne. Jeśli zostaniemy powiadomieni o osobie niepełnoletniej, która uzyskała lub próbowała uzyskać nielegalny dostęp do platformy, zawsze podejmiemy natychmiastowe kroki w celu zbadania i zawieszenia konta ”.

Jednak jest to szczególny przypadek, w którym 17-letnia dziewczynka twierdzi, że zarejestrowała się w wieku 16 lat. Mimo że założenie profilu zajęło jej kilka razy, po tym jak był wielokrotnie zgłaszany i zamykany. Użyła identyfikatora starszego przyjaciela, mimo że nie byli do siebie podobni, i udało jej się używać OnlyFans przez siedem miesięcy, używając różnych profili.

Od niedawna strona wymaga teraz od użytkowników pozowania obok dowodu osobistego, a następnie przesłania zdjęcia z przyłożonym do twarzy zdjęciem.

Goldygger

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed