Goldygger

Chcesz zostać milionerem? Zastosuj się do tej porady a będziesz miał szanse nim być!

Niektórym może się wydawać że pierwszy milion trzeba ukraść i nie da się go w uczciwy sposób zarobić ale jest to bujda. To mityczne 6-zer może być twoje wystarczy że otworzysz swój umysł na odrobinę przedsiębiorczości i dołączysz to kapitalistycznej przygody.

Jaki jest najlepszy biznes świata?

Deweloperka - znaleziska i wpisy o #deweloperka w Wykop.pl - od wpisu  23191805

Bez wątpienia jest nim deweloperka, otóż jak mówi ekspert i specjalista z tej dziedziny jak i zarówno filantrop Dawid Piątkowski nie da się na deweloperce stracić ponieważ jak masz dom to masz dom a jak masz ziemię to masz ziemię czyli nic nie tracimy w przypadku zakupu ziemi czy domu.

Bezpieczeństwo jakie niesie branża deweloperska jest aż nierealna, w dodatku niesie to za sobą niesamowity prestiż społeczny bo kto z nas nie chciał by być tzw. Landlorderm. Poza bezpieczeństwem ta branża ma do zaoferowania ogromną przebitkę właśnie dlatego Dawid Piątkowski stał się milionerem od ZERA w tak prosty sposób.

Jeżeli nie masz pieniędzy by rozpocząć działalność w tej branży wystarczy że weźmiesz opłacalny kredyt. A jeżeli nie masz pojęcia co zrobić po wzięciu kredytu to najlepszą inwestycją będzie zbudowanie bliźniaków czyli najbardziej rentownej inwestycji w ostatnich latach.

Goldygger

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed